FK Kameničky - SK Rozhovice 0-2

Okresní přebor, 8.11.2015

Branky: Stejskal 2x
Sestava: Pleskot L. - Pleskot M., Mráz, Voženílek, Tamchyna - Kopecký, Kubeš, Stejskal, Popílek - Kopp, Kadeřábek (Skyva, Hůlka, Čopák, Rybišár)

K předposlednímu zápasu podzimu jsme zajížděli do Kameniček. Do utkání jsme vstoupili aktivně, ale do vážné šance jsme se nedostali. Byl to naopak soupeř, kterému jsme opět vlastní nedůsledností nabídli několik možností ke vstřelení branky. Byli jsme to, ale my kdo se radoval první. Nejprve domácí golman neudržel střelu Stejskala a o pár minut tentýž hráč skoroval přímo z rohu. Po přestávce se na hřišti odehrával spíše boj než nějaký pohledný fotbal. Na obou stranách šlo jen o náznaky šancí. Domácí mohli snížit v závěru, ale Pleskot byl na místě a domácího útočníka vychytal. Až na prvních 15 minut, kdy naše hra směrem dozadu nebyla úplně ideální zaslouží kluci pochvalu za příkladnou bojovnost a přístup!

V posledním utkání podzimu přivítáme silné mužstvo Holetína. Začátek 14:00 sobota 14:11.