SK Prachovice - SK Rozhovice 0-2

Okresní přebor, 21.3.2015, 15:00

Branky: Kopp, Rybišár
Sestava: Pleskot L. - Chmelík, Mráz, Voženílek, Sýkora - Kopecký, Stejskal, Kadeřábek, Popílek - Kubeš, Kopp (Čopák, Skyva, Rybišár, Mojdl, Hůlka)

K druhému utkání jsme nastoupili na hřišti SK Prachovice. V prvním poločase jsme skoro celých 45 min. dobývali domácí branku. Naše střelba a kombinace kolem vápna však končili mimo branku nebo zablokováním domácích hráčů. Poločas však pro nás naštěstí končil jednogólovým náskokem díky samostatné akci Koppa. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez pohybu a s profesorským přístupem, což domácí vycítili a hra se vyrovnala. Domácí se snažili překvapit naši obranu dlouhými balóny na nestárnoucího Macháčka, ale bez úspěchu. Kolem 65 min. se prosadil střídající Rybišár po spolupráci s Čopákem, kteří ukázali důraz a hlad po gólu. K zakončení z trestného kopu se postavil Macháček, ale Pleskot byl na místě. Poté už se zápas dohrával a v klidu jsme ho dovedli do vítězného konce. V příštím týdnu zajíždíme do Chrasti, kde nás čeká další těžký soupeř z první poloviny tabulky. Utkání se hraje v sobotu již od 10:00 hod!!