SK Rozhovice -FC Zaječice 4-3

okresní přebor, 12.9.2015

Branky: Kopp 2, Stejskal, Kubeš
Sestava: Pleskot L. - Zvolánek, Mráz, Voženílek V., Sýkora - Kopecký, Nägele, Skyva, Popílek - Kopp, Kadeřábek (Stejskal, Tamchyna, Kubeš, Čopák, Pleskot M.)

Zápas se Zaječicemi měl být a byl vrcholem sobotního posvícení a oslav 95let výročí kopané v Rozhovicích. Po nevydařeném středečním pohárovém utkání byl náš úkol zcela jasný. Vrátit se k naší hře,vyhrát a pobavit naše věrné , ale velmi náročné diváky. První poločas jsme měli hru zcela pod kontrolou a bylo otázkou času kdy se prosadíme. První branku vsítil efektivně nůžkami Kopp po načechraném centru Kadeřábka. Za necelých deset minut bylo ještě veseleji, když se opět trefil Koppp. Bohužel po jediné za to parádní střele soupeř snížil a čekal se dramatický druhý poločas. Do druhé půle jsme nastoupili s odhodláním vstřelit brzy branku a utkání rozhodnout. Během deseti minut jsme spálili několik šancí a naopak soupeř po odraženém míči a skrumáži ve vápně štastně srovnal. Po té se opět konalo obléhání soupeřova vápna a obstřelování branky. Díky aktivitě,trpělivosti a hladu po vítězství jsme po brankách Stejskala(as.Kadeřábek) a brance Kubeše šli zaslouženě do vedení 4:2. Další šance jsme již nevyužili a abychom to našim divákům zpestřili, vyrobili jsme chybu v rozehrávce a poslali soupeře do brejku. Hostující útočník nabídku využil a snížil na konečných 4:3.
Příští týden v neděli zajíždíme do Skutče a hlavním úkolem bude naše zlepšená obranná činnost, protože sedm obdržených branek z posledních dvou zápasů je příliš!