SK Vítanov - SK Rozhovice 0-2

Okresní přebor 2.4.2016

Branky: Uhlíř, Kopp
Sestava: Pleskot L. - Sýkora, Voženílek, Kadeřábek, Pleskot M. - Skyva, Stejskal, Uhlíř, Popílek - Kopp, Holub (Kubeš, Tamchyna, Čopák)

V sobotu jsme zajížděli do Vítanova, celku na posledním místě. Domácí mladý tým nám nenechal nic zadarmo a to i díky tomu, že se nám nedařilo proměnovat vypracované šance. Největší naší překážkou byl domácí brankář. Do poločasu jsme se prosadili, když se po zpětné přihrávce prosadil J.Uhlíř a zaznamenal tak první soutěžní branku v rozhovickém dresu. Do druhého poločasu naskočil Kubeš a postaral se o navýšení skore, když jeho střelu brankář vyrazil jen ke Koppovi, který se nemýlil. I přesto, že je stále v naší hře dost nepřesností(divák stále nespokojen), výhra je zasloužená.

V sobotu od 16:30 přivítáme celek Křižanovic, který se na jaře jeví velmi dobře!!!